fbpx

Miałam ogromną przyjemność poznać Anastazję, kiedy była na świecie, od zaledwie 14 dni. Sesja Noworodkowa Mszczonów odbyła się w moim Atelier przy ul POW 13 w Żyrardowie. i… kiedy tylko zobaczyłam Anastazję, miałam nieodparte wrażenie, że stworzymy razem coś pięknego.

Oj jak ja się NIE POMYLIŁAM…

Rodzice mojej małej modelki zamarzyli o sesji, w której ich córeczka będzie wyglądała jak księżniczka. Zainspirowana pomysłem – spełniłam marzenie moich klientów i tak oto, powstała sesja w sensytywnych, jasnych i pastelowych kolorach. Aby spotęgować dziewczęcy efekt, zadbałam również o motyw kwiatowy, który zdecydowanie dodał wyjątkowości zdjęciom i podkreślił delikatność naszego spotkania.

Wiecie jaką arystokratyczną postacią była Anastazja na tej sesji? 😊 Zdecydowanie porównałabym ją do Śpiącej Królewny 😊 Przespała, w zasadzie, całą swoją pierwszą profesjonalną sesję! Snu oszczędziła jedynie na ujęcia z Rodzicami – ale doskonale Ją rozumiem – przecież nie mogła przegapić tak cudownego i wyjątkowego momentu!

Zostałam niezwykle wyróżniona, ponieważ Anastazja co jakiś czas obsypywała mnie swoimi uroczymi uśmiechami – w dodatku uchwyciłam najpiękniejszy! Pozy i miny to była Jej specjalność! Zdecydowanie trafiła mi się tego dnia profesjonalna modelka, wyjątkowa i przepiękna jak Jej imię <3

Chyba przypadłyśmy sobie do gustu… 😊