fbpx

Miałam ogromną przyjemność poznać Anastazję, kiedy była na świecie, od zaledwie 14 dni. Zawitała do mojego studia i… kiedy ją tylko zobaczyłam, miałam nieodparte wrażenie, że stworzymy razem coś pięknego.

Oj jak ja się NIE POMYLIŁAM…

Rodzice mojej małej modelki zamarzyli o sesji, w której ich córeczka będzie wyglądała jak księżniczka. Zainspirowana pomysłem – spełniłam marzenie moich klientów i tak oto, powstała sesja w sensytywnych, jasnych i pastelowych kolorach. Aby spotęgować dziewczęcy efekt, zadbałam również o motyw kwiatowy, który zdecydowanie dodał wyjątkowości zdjęciom i podkreślił delikatność naszego spotkania.

Wiecie jaką arystokratyczną postacią była Anastazja na tej sesji? 😊 Zdecydowanie porównałabym ją do Śpiącej Królewny 😊 Przespała, w zasadzie, całą swoją pierwszą profesjonalną sesję! Snu oszczędziła jedynie na ujęcia z Rodzicami – ale doskonale Ją rozumiem – przecież nie mogła przegapić tak cudownego i wyjątkowego momentu!

Zostałam niezwykle wyróżniona, ponieważ Anastazja co jakiś czas obsypywała mnie swoimi uroczymi uśmiechami – w dodatku uchwyciłam najpiękniejszy! Pozy i miny to była Jej specjalność! Zdecydowanie trafiła mi się tego dnia profesjonalna modelka, wyjątkowa i przepiękna jak Jej imię <3

Chyba przypadłyśmy sobie do gustu… 😊