fbpx

Sesja ciążowa w odcieniach black & white – coraz częściej poszukiwany rodzaj sesji przez przyszłe Mamusie. Dlaczego? Bo jest bardzo elegancki i glamour, bez zbędnych dodatków i kolorów, dzięki czemu można skupić się wyłącznie na pięknej modelce i jej sylwetce oraz na emocjach jakie towarzyszą tej chwili.

Do tego rodzaju zdjęć proponuję Ci bogaty wybór strojów z mojej garderoby w studio. Są to czarne suknie ciążowe, body bez ramiączek jak i z długim eleganckim rękawem, narzutki oraz materiały, które pięknie ułożone zaakcentują Twoją wspaniałą figurę. Idealnie wkomponują się również białe suknie, które jeszcze mocniej podkreślą Twoją delikatność, a jeśli dasz się namówić na ujęcia półnagie, to zagram światłocieniem, aby stworzyć dla Ciebie zarys sylwetki, która przecież jest Twoją dumą w tym wyjątkowym czasie!

Główną ideą jest mocne zaakcentowanie tego wspaniałego okresu oczekiwania oraz podkreślenie miłości między partnerami oraz delikatności chwili.

Poznajcie piękną parę – Karolinę i Filipa oraz ich uroczą córeczkę Zosię, którzy w oczekiwaniu na drugą pociechę namówili mnie na taką właśnie sesję, inspirowaną zdjęciami na Pinterest, który jest skarbnicą pomysłów. Podążając za tym konceptem, dodałam od siebie unikatowy charakter, dzięki czemu rodzina była zachwycona, a zdjęcia cieszą oczy swoich właścicieli w galerii domowej na ścianie.