fbpx

Kochani,

często pytacie mnie czy na sesję ciążową lub noworodkową możecie przyjechać z dziećmi – odpowiedź jest tylko jedna! Musicie! Sesje, które przeprowadzam, są tylko dla Was! To jest Wasz moment, Wasze święto 🙂 mąż, dzieci, Ty i Wasze Maleństwo w brzuszku jesteście jednością 🙂 uwieczniam na fotografiach najwspanialszy okres Waszego życia jakim jest oczekiwanie na nowo narodzone dziecko. Uwielbiam te Wasze emocje podczas sesji – przytulanie, całowanie, słodkie uśmiechy i chichot 🙂 takie zdjęcia wychodzą ponadczasowo!

Jakiś czas temu miała miejsce w moim studio taka przemiła sesja – odwiedziła mnie Justyna ze swoim mężem i dwoma wspaniałymi synami – Marcelem i Milanem. Chłopcy bardzo żywiołowi, ale i grzeczni, posłuszni 🙂 zapatrzeni w swoją piękną mamę i kochający nad życie swojego nienarodzonego braciszka (tak, tak Justyna spodziewała się trzeciego synka :)). Każda stylizacja była przemyślana, Justyna bardzo dobrze się przygotowała, dzięki czemu i mnie było łatwiej dopasować moją ofertę do ich potrzeb. Sesja odbyła się w studio i w parku, ponieważ Justyna kocha sesje plenerowe.

Również i Wy macie możliwość skorzystania z opcji sesji studio + plener – zajrzyjcie koniecznie do mojej oferty i zarezerwujcie swoją sesję już dzisiaj: Oferta Sesja Ciążowa