fbpx

Drogie Panie!

Od stycznia pojawiły się w naszej ofercie nowe sesje zdjęciowe ❤️

W zeszłym roku pytałyście mnie o to, czy wykonuję studyjne sesje ciążowe. Wtedy bardzo rzadko wykonywałam takie zdjęcia, zapraszaliśmy Was z moim mężem raczej w plenery. W tym roku idąc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i rozumiejąc to, że nie każdy lubi marznąć w zimie na dworze, do oferty wprowadziliśmy opcję studyjnej sesji ciążowej.

Przystosowując studio do tego typu sesji, zainwestowaliśmy w piękne stroje (od których aktualnie wieszak się ugina) oraz piękne tła. Rozpoczęliśmy współpracę z utalentowaną wizażystką Kasią, która przemienia Was w gwiazdy filmowe i wydobywa z Was prawdziwe piękno. Wszystko to sprawiło, że prezentujecie się na moich sesjach zjawiskowo.

Ciągle się rozwijam, zakupuję nowe dodatki, do głowy wpadają nowe pomysły 🙂

Poniżej prezentuję Wam pierwszą studyjną sesję ciążową, która stała się dla mnie potwierdzeniem, że właśnie tego typu sesje chcę dla Was przeprowadzać. Spotykać się z Wami w zaciszu mojego studia, gdzie przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki staram się, abyście poczuły się u mnie jak w domu, a ja efektami mojej pracy chcę umilić Wam czas oczekiwania na Wasz największy skarb, jakim jest dziecko!

Zapraszam Was serdecznie do skorzystania z mojej oferty sesji ciążowych. Oczywiście nadal zapraszam na spotkania ze mną na sesjach w plenerze.

Na zdjęciu pozuje piękna Sylwia, która aktualnie tuli już swoje Maleństwo w ramionach 😍