fbpx

Sesja noworodkowa – pierwsza profesjonalna sesja Waszego dziecka. Wykonuję ją do 14 dnia życia Maluszka, ponieważ w tym czasie częściej i głębiej śpi oraz chętniej poddaje się układaniu do zdjęcia. Jest ona wykonywana w spokojnej atmosferze mojego studio w Żyrardowie, które jest zawsze czyste, schludne i gotowe na Wasze przyjście. Dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny, studio jest sprzątane i odkażane środkami z roztworem min. 70% alkoholu po każdej sesji i przed każdą kolejną. Jest ono wyposażone w przewijak wraz z niezbędnymi akcesoriami (pieluszki, mokre chusteczki, żele antybateryjne do rąk), czajnik, ekspres do kawy, soki, wodę,  przekąski i inne niezbędne udogodnienia dla Waszego komfortu. Podczas sesji pomieszczenie jest odpowiednio nagrzane (25-28 st.C), tak żeby Maluszkowi zawsze było ciepło, a po sesji wietrzone.

Sesja noworodkowa trwa zwykle ok 3h, ale może przedłużyć się do 4-5h, gdy Maluch wymaga częstszego lub dłuższego karmienia lub gdy w sesji uczestniczy starsze rodzeństwo. Najlepiej na ten dzień nie planować innych spraw.

Na każdą sesję przygotowuję odpowiednie akcesoria i wszelkie dodatki, które są pięknym uzupełnieniem sesji. Charakter sesji i kolory w niej dominujące ustalamy wspólnie, tak aby zdjęcia pasowały do wystroju Waszego domu lub pokoju dziecka.

Podczas naszego spotkania nie może zabraknąć ujęć rodzinnych (z rodzicami oraz ze starszym rodzeństwem). To mój „must have” i wspaniała pamiątka dla Was. 

Zobaczcie tylko ile ujęć wybrali Rodzice Juliana. Zachwycajcie się tak samo jak ja 🙂