fbpx

Sesja rodzinna w ogrodzie, czyli sesja w Twoim miejscu na Ziemi! Kiedyś wydawało mi się, że tajemniczy ogród to fikcja literacka wymyślona przez autorkę powieści o tej samej nazwie, F. Hodgson Burnett. Teraz wiem, w jak wielkim byłam błędzie! Wszystko zmieniło się kiedy poznałam tę przeuroczą rodzinę. Rodzice: Ania i Michał oraz ich pociechy: najstarszy Franek, Nela i najmłodszy Julek zaprosili mnie na sesję pełną magii i rodzinnej miłości.

Chcecie odkryć ze mną tajemnicę? Koniecznie przeczytajcie do końca!

sesja rodzinna w ogrodzie

Ujęcia rodziców – sesja rodzinna w ogrodzie

Sesja rodzinna w ogrodzie to nie tylko Wasze wspólne ujęcia z dziećmi! Zawsze znajduję czas na uchwycenie Waszych czułych spojrzeń, dobrej zabawy i ciepła, które jest między Wami! Spójrzcie tylko na tę huśtawkę! Na co dzień służy głównie Nelci do zabawy, jednak Ania zamarzyła o kilku ujęciach na niej! Wystarczyło udekorować kwiatami i efekt mamy jak z bajki!

007 fotorodzinka pl

Mama na sesji rodzinnej

Piękna, kobieca, delikatna, świetna organizatorka – Ania! Na każdym etapie ustalania szczegółów najważniejsze było dla niej, aby całość sesji współgrała ze sobą! Pomyślała nawet o tym, aby dla siebie i Nelci kupić takie same sukienki! Muszę przyznać, że wyglądały wspaniale! W końcu „jaka matka taka córka”! Nie zabrakło oczywiście ujęć pełnych ciepłych przytulasów!

005 fotorodzinka pl

Ujęcia dzieci na sesji rodzinnej w ogrodzie

Rodzeństwo – jedno serce w trzech osóbkach! Franek, Nela i Julek stanowią fantastyczne trio! Choć skupić na sobie uwagę trójki małych rozrabiaków łatwo nie było! Efekt? Wspaniałe naturalne ujęcia, bez wymuszonej sztuczności! Sesja rodzinna w ogrodzie z nimi to była czysta przyjemność!

Pierwsze urodziny na sesji rodzinnej w ogrodzie

Sesja rodzinna w ogrodzie to również świetny moment na uwiecznienie jakiejś wyjątkowej okazji! W przypadku tej sesji były to pierwsze urodziny Julka! Drewniany napis oraz cyferka „1” wspaniale wkomponowały się w aurę i otoczenie! Dzięki temu cała rodzina będzie miała pamiątkę na lata!

018 fotorodzinka pl

Sesja dziecięca na huśtawce w ogrodzie

Na co odzień służy dziecięcym rozrywkom! W dniu naszej sesji – przystrojona kwiatami stała się elementem dekoracyjnym, z którego skorzystała najpierw Mama Ania, spełniając jedno ze swoich marzeń, a potem Nela! Kwiat we włosach, bose stopy i sukienka pod kolor kwiatów! Kompozycja idealna!

017 fotorodzinka pl

Chłopcy na sesji rodzinnej w ogrodzie

Rozumieją się bez słów, mają swoje „męskie” sprawy i tajemnice! Czasem uciekają przed siostrzyczką, aby mogli pobyć sobie w swoim „męskim” gronie! Bracia! Wspaniała więź widoczna gołym okiem!

Ujęcie rodzinne na sesji w ogrodzie

Każdy z członków rodziny to oddzielny puzzel całej układanki. Można robić zdjęcia każdemu osobno lub w różnych konfiguracjach, jednak wyłącznie razem tworzą najpełniejszy, najszczęśliwszy i najbardziej wypełniony miłością obrazek!

008 fotorodzinka pl 1

To nie było moje pierwsze spotkanie z tą rodzinką! Ania i Michał to moi stali klienci! Jesteś ciekawa/y jak wyglądały nasze inne sesje?

Koniecznie zajrzyj do wpisu z sesji noworodkowej najmłodszego z trójki rodzeństwa oraz zobacz, jak wyglądała sesja ciążowo-rodzinna tej pięknej rodzinki.

Zamarzyłaś o takiej sesji? Chcesz ustalić szczegóły? Zapraszam do mojego studio.