fbpx

Wspaniała, duża rodzina – Ania z mężem i ich trójka przeuroczych dzieci! Miałam ogromną przyjemność gościć ich u siebie i jestem zauroczona. Nelcia i Franio to dwa wspaniałe aniołki o blond włosach. I ich najmłodszy braciszek Julek – poznałam go w wieku 13 dni, ale wróżę, że będzie równie piękny 🙂

Rodzinę Ani miałam poznałam dosłownie chwilkę przed narodzinami Julka – na sesji ciążowej w plenerze. Zabrali mnie w piękne okolice, w których powstał ich wymarzony dom i w których nie jeden z nas marzyłby zamieszkać:

Sesja noworodkowa z rodzeństwem nie należy do najłatwiejszych, ale zawsze zachęcam do tego typu ujęć, ponieważ są wspaniałą pamiątką zarówno dla Rodziców jak i samych dzieci.

Wspólne zdjęcia z rodzeństwem są możliwe na początku sesji. Trwa ona do 3-4 godzin, a obecność innych małych dzieci utrudniłaby znacząco jej przebieg.

Przy wspólnych kadrach stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo. Maluszek zazwyczaj owinięty jest w ciasną owijkę, aby można go było wygodniej trzymać, a pozycje, w jakich pozuje rodzeństwo z noworodkiem, są przystosowane do ich wieku.

Po wspólnych ujęciach można starsze dziecko zabrać na spacer, na plac zabaw lub nawet do domu.

Zapraszam Was serdecznie do stawiania się w moim studio w pełnym składzie 🙂 każde wspólne ujęcie cieszy mnie tak samo jak Was!