fbpx

Fotograf Chrzest Żyrardów

Więcej zdjęć znajdziesz na moich profilach na Facebook’u: FOTORODZINKA.PL i na INSTAGRAM.

Kochani klienci!

Główna część mojej pracy to reportaż, w którym staram się oddać emocje i piękno tej wyjątkowej chwili. Uwielbiam rozpoczynać reportaż od przygotowań w domu, gdzie mogę uwiecznić spokojne dziecko w swoim naturalnym środowisku. Po udokumentowaniu najważniejszych momentów chrztu jest czas na zdjęcia z rodzicami i chrzestnymi, po których z chęcią udokumentuję początek zabawy w restauracji czy na sali bankietowej, przeważnie do wprowadzenia tortu. Istnieje możliwość również wykonania pozowanych zdjęć studyjnych.

Przygotowania w domu

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… Twój maluszek wie o tym doskonale, dlatego to właśnie w domu jest najspokojniejszy! W trakcie przygotowań w domu fotografuję maluszka jeszcze przed przygotowaniami, kiedy np. uroczo bawi się grzechotką lub zabawką, czy wymienia z najbliższymi najsłodsze uśmiechy. Po ubraniu maluszka w odświętny strój jest idealny moment na spokojne portreciki z rodzicami, rodzeństwem, chrzestnymi czy dziadkami!

Ceremonia chrztu

W kościele skupiamy się na najważniejszych momentach! Wyłapujemy również towarzyszące Wam oraz maleństwu emocje, których jest cały wachlarz. Posiadamy również odpowiednie uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych.

Przyjęcie z okazji chrztu

Jeśli zdecydowaliście się, abyśmy towarzyszyli Wam, Waszemu dziecku oraz Waszym gościom również na przyjęciu to bardzo często fotografowanie tego czasu rozpoczynamy, np. od zdjęć grupowych w ogrodzie sali, na której organizujecie przyjęcie. Wszystko zależy natomiast od tego czy Wasz maluszek nie usnął np. w samochodzie w drodze z kościoła na salę/do domu. Jeśli Twoje dziecko śpi lub jest niespokojne zdecydowanie „nie strzelamy” w niego dodatkowo obiektywem aparatu. To dobry moment na zjedzenie przez Was obiadu, uspokojenie czy nakarmienie malca. Możecie być spokojnie – ze wszystkim zdążymy!

Fotograf Chrzest Cena 2024

Cennik stworzony został w oparciu o potrzeby klientów i panującą sytuację rynkową.

 

  • Cena uwzględnia doświadczenie i umiejętności profesjonalnego fotografa, wsparcie i podpowiedzi podczas przygotowania do sesji, czas pracy zarówno na sesji, jak i przy obróbce, projektowaniu pamiątek, zamawianiu odbitek, wywołanie odbitek, dojazd do 30 km od Żyrardowa, podatek i koszty firmowe, obsługa na każdym etapie współpracy, archiwizacja plików do 6 miesięcy

  • Dojazd na terenie województwa mazowieckiego 150-200zł
  • Dodatkowa godzina pracy na przyjęciu 200zł
  • Wysyłka materiałów z uroczystości paczkomatem 25 zł
  • Rezerwacja sesji wymaga wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 20% wybranego pakietu
  • Reportaż w dni świąteczne (Wielkanoc, Boże Narodzenie i inne święta kościelne i państwowe) – cena wzrasta o 25%

DODATKI DO OFERTY:

FOTOALBUM 20×20 (20 stron)

PENDRIVE Z GRAWEREM

100zł

DODATKOWE ODBITKI: