Nazywam się Emilia Parzych. Jestem mamą dwóch wspaniałych córek, a mój mąż od wielu lat jest fotografem ślubnym podswiatlo.pl i to on zaraził mnie miłością do robienia zdjęć. Dzięki temu wykonuję wymarzoną pracę – fotografuję dzieci i przyszłe mamy. Jako kreatywna osoba uwielbiam tworzyć cudowne kadry, które będą cieszyły Twoje oczy w rodzinnym albumie.

Jestem fotografem specjalizującym się w noworodkach. Swoją pierwszą sesję noworodkową przeprowadziłam w 2018 roku. W tym również roku uczestniczyłam w warsztatach noworodkowych u Barbary Pietrzak, aby poznać wszystkie techniki fotografowania, układania maleństwa oraz przede wszystkim dla bezpieczeństwa moich przyszłych małych modeli. Na początku 2019 roku wzięłam udział w kolejnych warsztatach noworodkowych u bardzo utalentowanej fotografki Marty Ponsko, ponieważ chciałam w dalszym ciągu się rozwijać i wprowadzić do swoich sesji “iskierkę”. Tak powstał mój styl sesji noworodkowej i “flow”, który bardzo dobrze sobie wypracowałam, a rezultaty możesz obejrzeć w portfolio.

Moje przytulne studio jest wyposażone w najróżniejsze i najsłodsze rekwizyty do sesji zdjęciowych, które za każdym razem wybieram z największą dokładnością i dzięki którym tworzę niezapomniane ujęcia.

Sesje ciążowe to moja druga miłość. Najważniejsze jest dla mnie, abyś zobaczyła się na moich zdjęciach tak jak ja Cię widzę – jako piękna i silna kobieta, dlatego też postawiłam na rozwój i na początku 2020 roku wzięłam udział w warsztatach ciążowych u najlepszej i najbardziej utalentowanej fotograf w Polsce w dziedzinie maternity Moniki Serek. Mogę Cię zapewnić, że stworzę dla Ciebie niepowtarzalny klimat, który już po kilku minutach spowoduje, że poczujesz się zrelaksowana, a ujęcia będą napawały Cię dumą i ukażą esencję Twojej kobiecości.

Mam nadzieję, że zainteresowałaś się moją osobą i tym, jakim jestem fotografem, dzięki czemu jesteś w stanie mi zaufać i pozwolić mi stworzyć Twoją historię na zdjęciach, które wywołają uśmiech na twarzy.