fbpx

Cześć!

Poznajmy się!

Nazywam się Emilia Parzych i jestem fotografem od 2018 roku. Mam za sobą ponad 600 skutecznie przeprowadzonych sesji. Z opinii moich klientów wynika, że jestem osobą empatyczną, dbającą o szczegóły i potrzeby drugiego człowieka. Sesja u mnie jest swego rodzaju „terapią”, a wszelki wstyd i niepewność zostawiasz przed drzwiami mojego studia.

Fotografia to moja druga miłość zaraz po rodzinie – jestem mamą dwóch wspaniałych córek i żoną wyjątkowego męża, również fotografa, który od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną (podswiatlo.pl). To właśnie On zaraził mnie miłością do robienia zdjęć.

Znasz powiedzenie: „Rób to, co kochasz, a nie przepracujesz w życiu, ani jednego dnia”? Jestem jego wyznawczynią i dzięki temu ogromną szczęściarą – praca to moja wielka pasja, która jest moim motorem napędowym na każdym polu mojego życia!

✔ Specjalizuję się w sesjach ciążowych. Ciąża to wyjątkowy stan i tak chcę, żebyś się czuła, kiedy staniesz przed moim obiektywem! Jesteś silna, piękna i kobieca, a ja swoimi zdjęciami pomogę Ci to dostrzec i utwierdzić Cię w tym przekonaniu!

✔ Ogromną satysfakcję sprawiają mi również sesje noworodkowe. Za każdym razem czuję się niezwykle wyróżniona, kiedy Rodzice powierzają w moje ręce swój największy skarb, abym mogła zamknąć w pięknych kadrach wyjątkowe dla nich wspólne chwile. Mam odpowiednie kwalifikacje i solidne doświadczenie w układaniu maluszka w sposób dla niego komfortowy i co najważniejsze, bezpieczny.

Moje studio stworzyłam na miarę najbardziej wymagających klientów. Rekwizyty do sesji wybieram z ogromną pieczołowitością i dbałością o jakość oraz detale.

WARSZTATY i SZKOLENIA FOTOGRAFICZNE, w których uczestniczyłam:

● 2018r. fotografia noworodkowa u Barbary Pietrzak

● 2019r. fotografia noworodkowa u Marty Ponsko

● 2019r. fotografia dziecięca w plenerze u Ann Podsiedlik

● 2020r. studyjna fotografia ciążowa u Moniki Serek

● 2020r. plenerowa, artystyczna fotografia plenerowa u Kiljan Photography

● 2021r. fotografia ciążowa typu „fashion” u Katarzyny Niemiec

● 2022r.  kurs biznesowy „Twoja firma to Ty”

● 2023r. nowoczesna fotografia ciążowa u fotografki gwiazd Gosi Kowalskiej

Stwórzmy razem coś pięknego i opowiedzmy fotograficzną historię, do której będziecie wracać z uśmiechem i szybszym biciem serca!

Zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia mojego portfolio.

Dużo ciepła, Emilia