fbpx

Cześć!

Poznajmy się!

Nazywam się Emilia Parzych i jestem fotografem. Fotografia to moja czwarta miłość – jestem mamą dwóch wspaniałych córek i żoną wyjątkowego męża, również fotografa, który od wielu lat zajmuje się fotografią ślubną (podswiatlo.pl). To właśnie On zaraził mnie miłością do robienia zdjęć.

Znasz powiedzenie: „Rób to co kochasz, a nie przepracujesz w życiu, ani jednego dnia”? Jestem jego wyznawczynią i dzięki temu ogromną szczęściarą – praca to moja wielka pasja, która jest moim motorem napędowym na każdym polu mojego życia!

Specjalizuję się w sesjach noworodkowych. Za każdym razem czuję się niezwykle wyróżniona, kiedy Rodzice powierzają w moje ręce swój największy skarb, abym mogła zamknąć w pięknych kadrach wyjątkowe dla nich wspólne chwile. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i solidne doświadczenie w układaniu maluszka w sposób dla niego komfortowy i co najważniejsze, bezpieczny.

Moje studio stworzyłam na miarę najbardziej wymagających klientów. Rekwizyty do sesji wybieram z ogromną pieczołowitością i dbałością o jakość oraz detale.

Ogromną satysfakcję sprawiają mi sesje ciążowe! Ciąża to wyjątkowy stan i tak chcę, żebyś się czuła kiedy staniesz przed moim obiektywem! Jesteś silna, piękna i kobieca, a ja swoimi zdjęciami pomogę Ci to dostrzec i utwierdzić Cię w tym przekonaniu!

Stwórzmy razem coś pięknego i opowiedzmy fotograficzną historię, do której będziecie wracać z uśmiechem i szybszym biciem serca!

Zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia mojego portfolio.

Dużo ciepła, Emilia