fbpx

Komunia Święta Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów

Więcej zdjęć znajdziesz na moich profilach na Facebook’u: FOTORODZINKA.PL i na INSTAGRAM.

Odświętny strój już gotowy, na uroczystej mszy świętej będą najbliżsi, emocje sięgają zenitu i nie wiesz czy bardziej przeżywasz nadchodzący dzień Ty czy Twoje dziecko… Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu całej rodziny! Nie pozwól, aby wspomnienia tego dnia zatarły się w Waszej pamięci! Z wielką przyjemnością wykonam dla Was pamiątkowe zdjęcia, abyście z sentymentem wracali do tej chwili i wspominali jej wyjątkowość.

 

Ujęcia w domu

Zjawię się w odpowiednim czasie, aby uchwycić na zdjęciach Twoją pociechę kiedy nie jest jeszcze zdenerwowana zbliżającą się godziną sakramentu. Na tym etapie najważniejsze będzie Twoje dziecko. Wykonam również zdjęcia skrupulatnie dobranym dodatkom.

 

Fotografie rodzinne

Nie może ich zabraknąć w wykonywanym przeze mnie reportażu. To czas, aby wszyscy goście wykonali sobie wspólne zdjęcie, a także każdy z nich z osobna miał szansę wykonać pamiątkową fotografię z Twoją pociechą. Pomyśl o lawinie wspomnień za każdym razem, gdy będziecie oglądać fotografie!

 

Obiad rodzinny

Jeśli marzy Ci się uwiecznienie zdjęć na przyjęciu, będę z wielką radością Wam towarzyszyć. Te fotografie będą wykonywane po opadnięciu największych emocji, kiedy będziecie w gronie najbliższych osób. To świetna okazja na wiele zdjęć na luzie, z dystansem i przymrużeniem oka! Pomyśl ile frajdy będzie mieć Twoja pociecha oglądając za jakiś czas fotografie i wspominając, że „ciocia Jola powiedziała wtedy to…” a „wujek Tomek bawił się z nami w chowanego…”!

Sesja plenerowa/ sesja w studio

Skupimy się głównie, aby wykonać najpiękniejsze portreciki Twojej córki bądź Twojego syna. Okoliczny park, przydomowy ogród, rodzinny sad – wymarzona sceneria na sesję w plenerze. Zapraszam też na sesję rodzeństwo! Piękne kadry gwarantowane!

Fotograf Komunia Święta Cennik 2024

 

  • Cena uwzględnia doświadczenie i umiejętności profesjonalnego fotografa, wsparcie i podpowiedzi podczas przygotowania do sesji, czas pracy zarówno na sesji, jak i przy obróbce, projektowaniu pamiątek, zamawianiu odbitek, wywołanie odbitek, dojazd do 30 km od Żyrardowa, podatek i koszty firmowe, obsługa na każdym etapie współpracy, archiwizacja plików do 6 miesięcy

  • Dodatkowa godzina pracy 200zł
  • Dojazd na terenie województwa mazowieckiego 150-200 zł
  • Wysyłka materiałów z uroczystości paczkomatem 25 zł.
  • Rezerwacja sesji wymaga wpłaty bezzwrotnego zadatku w wysokości 20% wybranego pakietu

DODATKI DO OFERTY:

FOTOALBUM 20×20 (20 stron)