fbpx

Dołącz do klubu FotoRodzinka.pl!

Wypełnij poniższy formularz, aby otrzymywać od nas informacje o wyjątkowych promocjach oraz zdobyć stały klubowy rabat 5% na wszystkie sesje zdjęciowe.
Sesja Roczkowa Tymon 011 1

5% rabatu na wszystkie usługi

Informacje o wszelkich promocjach na adres email

Zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi promocjami i ofertami FotoRodzinki.pl!

Drugi fotoprodukt za 50% ceny

Podaruj wyjątkowy prezent rodzinie: fotoobraz, fotoalbum lub fotoksiążka za połowę ceny.

Klauzula informacyjna

W każdej chwili możesz wypisać się z klubu klikając tutaj
  • Administratorem Twoich danych osobowych w rozumieniu przepisów o ochronie danych osobowych jest Kamil Parzych prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Parzych.NET z siedzibą w Żyrardowie przy ul. Parkingowej 14/22, 96-300 Żyrardów, wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP 5291675402, REGON 366611680.
  • Dane przekazane nam podczas zapisu do newslettera wykorzystywane są w celu przesyłania Ci newslettera, a podstawą prawną ich przetwarzania jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) wyrażona podczas zapisywania się do newslettera.
  • Dane przetwarzane są w ramach systemu mailingowego MailChimp i przechowywane na serwerze zapewnianym przez Rocket Science Group LLC.
  • Dane będą przetwarzane przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.
  • W każdej chwili możesz sprostować swoje dane zapisane w bazie newsletterowej, jak również zażądać ich usunięcia, rezygnując z otrzymywania newslettera. Przysługuje Ci również prawo do przenoszenia danych, o którym mowa w art. 20 RODO.
  • Pełna polityka prywatności