fbpx

Sesja ciążowa w studio i w plenerze – do niedawna w sferze marzeń, dziś w zasięgu ręki!

Pamiętasz jakie emocje towarzyszyły Ci kiedy dowiedziałaś się, że jesteś w ciąży? Strach i przerażenie, a może ekscytacja, radość i łzy szczęścia? Jako mama dwóch wspaniałych córek doświadczyłam każdej z tych emocji, więc doskonale rozumiem Cię, niezależnie od tego jak zareagowałaś na fakt, że w Twoim brzuchu już ktoś mieszka. Ciąża to niewątpliwie wyjątkowy stan! Burza szalejących hormonów, zmieniające się ciało… Jedno jest pewne! Pod sercem nosisz swój cud, którego jeszcze nie poznałaś, a już kochasz całym swoim matczynym sercem. Ciąża trwa tylko (a może aż) 9 miesięcy! I choć na początku wydaje Ci się, że trwa wieczność, zapewniam Cię, minie szybciej niż Ci się wydaje. Jak zachować ten stan w pamięci na dłużej i cieszyć się widokiem wspaniale zaokrąglonego brzuszka? Moja odpowiedź brzmi: Sesja ciążowa w studio i w plenerze! Co mam na myśli? Zapraszam do lektury!

Sesja ciążowa w studio i w plenerze

Marzy Ci się sesja ciążowa, ale wciąż wahasz się, czy zdecydować się na plener, czy jednak na sesję w studio? Nie umiesz wybrać pomiędzy bajkowymi ujęciami z sesji plenerowej a sensualnymi zdjęciami w moim atelier? A co jeśli powiem Ci, że nie musisz z niczego rezygnować? Dla moich klientek jestem trochę jak wróżka z aparatem 😉 Spełnię zatem Twoje marzenie i pozwól, że zaproszę Cię na sesję łączoną! Wykonam dla Ciebie dwie sesje w ciągu jednego dnia i w każdej z tych sesjI zobaczysz się w innych odsłonach! Zaciekawiłam Cię? Koniecznie przewiń dalej! <3

Sesja ciążowa w studio i w plenerze

Sesja ciążowa w studio

Przekraczając próg mojego atelier możesz być pewna, że czekałam na spotkanie z Tobą z niecierpliwością, przygotowując się do niego bardzo skrupulatnie! Tak – suknie, materiały, body, tła – to wszystko przygotowałam z myślą o naszym spotkaniu. Ta wersja sesji jest bardzo kameralna. Jesteś Ty, Ja + ewentualne osoby, które będą Ci towarzyszyły. Najczęściej jest to partner/mąż i starsze pociechy – czyli sami swoi! W trakcie sesji w studio mamy ogromne pole do popisu jeśli chodzi o „odważniejsze” kadry. Wśród czterech ścian mojego studio, będziesz czuła się mniej skrępowana, a dzięki temu będą mogły powstać bardziej sensualne kadry. Wiele przyszłych mam decyduje się na ujęcia w samym materiale, bądź na nagość zakrytą! To wspaniałe i bardzo osobiste ujęcia. Kiedy chcesz je wykonać, mam pewność, że ufasz mi i czujesz się dobrze w moim towarzystwie. Takich ujęć raczej nie wykonamy w plenerze. Cóż, nigdy nie wiemy kiedy niespodziewanie pojawi się w bliskim otoczeniu ktoś obcy na spacerze. Chociaż, jak to mówią – „do odważnych świat należy”! 😉 Sesja w studio to również dobre miejsca na zaprezentowanie Twoich pasji! Tańczysz, uprawiasz sport, a może masz szereg innych zainteresowań, którymi lubisz się dzielić! Daj mi znać, a przygotuję się odpowiednio, aby wyeksponować na zdjęciu również Twoje zamiłowania. Zerknij jak mogą wyglądać takie ujęcia w oparciu, o wpis: Minimalistyczna sesja ciążowa (fotorodzinka.pl). W studio pracuję w oparciu o grę światłem błyskowym.

Sesja ciążowa w plenerze

Ta sesja będzie znacząco inna od tej, która wydarzy się w studio. W trakcie pleneru stawiamy na bajkowy klimat i przepiękne suknie. Jako tło będziesz miała matkę naturę! Uwierz mi, ona jest niesamowitą malarką barw, widoków, czy światła. Uwielbiam zabierać Was w niezwykłe miejsca o tzw. złotej godzinie. Słońce chyli się ku zachodowi, rozświetlając otoczenie miękkimi promieniami słońca. Wyobraź sobie tylko jak wyglądają w tym momencie pola pszenicy czy żyta! Tak… w takich miejscach też realizuję sesję! 😉 Jeśli wolisz bardziej kwieciste klimaty i marzysz o ujęciach pośród kwitnących kwiatów jabłoni, czy wiśni – spełnię Twoje marzenie i będziesz moją kwiecistą królową. Martwisz się, że wszystko stracone, bo końcówka Twojej ciąży wypada w jesień? Dla mnie rewelacja! Zobacz tylko jak wspaniałe, jesienne tło miała na swojej sesji Kasia. Z Tobą też chętnie wykonam takie kadry! A wiesz co jest jeszcze lepsze? Że zima również nie stanowi dla nas przeszkody w sesji ciążowej plenerowej. Pomyśl tylko jak wspaniałą królową śniegu będziesz pośród białego, skrzącego się puchu! Myślisz, że oszalałam wysyłając ciężarną na sesję plenerową zimą? Jesteś w dobrych rękach, a Twoje zdrowie jest dla mnie priorytetem. Przygotowałam dla Ciebie poradnik o tym, jak przygotować się do sesji ciążowej w plenerze, kiedy za oknem już chłodno: Sesja Ciążowa Zimą • Fotograf FotoRodzinka.pl.

Jesteś w dobrych rękach! Profesjonalnych i doświadczonych! To co – widzimy się na sesji 2w1? 🙂