fbpx

Ubiór mini sesje świąteczne

69361654 2823498964345647 7912765777252450304 o

Moi drodzy!

Już od 9 listopada widzimy się na sesjach świątecznych. Bardzo prosimy o punktualne przybycie ( nie za szybko, nie za późno) oraz odpowiednie przygotowanie dzieci i Was do sesji. Prosimy przygotować na sesję pozostałą kwotę do zapłaty. 

Piękne zdjęcia to nasza wspólna praca – włożyliśmy całe serce w stylizacje i postaramy się, aby Wasze zdjęcia były najpiękniejsze, ale od Was zależy to jaki będzie efekt końcowy. Mamusie – pamiętajcie o fryzurze i makijażu, tatusiom wyprasujcie koszule, a dla dzieci przygotujcie świąteczne stroje.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.
3 wyjątkowe scenografie, zupełnie inne niż w poprzednim roku. Motywem przewodnim będzie natura i kolory ziemiste – tj. dużo brązu, złota, butelkowej zieleni. Drewno i prawdziwe pachnące choinki.
Podczas mini sesji będziemy mogli wykonać Wam zdjęcie rodzinne na  stylizacji w kolorach bordo i butelkowa zieleń. Podpowiadamy, że ubieramy się najlepiej w zdecydowane kolory – na ciemno: bordo, czerwień, brąz, złoto, zieleń i jej wszystkie stłumione odcienie – poniżej paleta barw:

wycinek ciemne

Koszule, muszki mile widziane. Nogi gołe lub eleganckie, czyste buty na zmianę (uwaga – albo wszyscy na boso, albo wszyscy w butach).

75266230 2204659889826668 1713141456555737088 n

Druga scenka stylizowana będzie na wejście do chaty z przepięknymi  drewnianymi drzwiami i schodkami robionymi na zamówienie – tutaj dzieci będą ładnie wyglądać ubrane w elementy zimowe jak np. grube eleganckie skarpety na rajstopy, szaliki, berety, swetry, sukienki z dzianiny. Kolorami pasującymi będą: wszystkie odcienie zgaszonej zieleni, brązu, beżu, złota, musztardy, kremu, granatu – poniżej paleta barw:

paleta barw 2

Ubranka do sesji dla dzieci przygotowujecie samodzielnie. Przykłady ubioru, który sprawdzi się na sesji, znajdziecie poniżej, są to głównie ubrania dostępne teraz w sieciówkach – H&M, Zara, Kappahl, Smyk, 5.10.15., Cubus. Jeśli nie posiadacie czegoś typowo świątecznego, sprawdzą się po prostu ubranka w kolorach złota, czerwieni i ecru, dla chłopców jeansy i t-shirt lub sweter. Od nas dostępne będą opaski, wianki i czapki, dla taty i syna muchy w kolorze butelkowej zieleni w świąteczny wzór. Jeśli nie jesteście pewni czy Wasza stylizacja się sprawdzi, prześlijcie mi zdjęcie tego co przygotowaliście lub zabierzcie ze sobą coś na przebranie.

Dla rodziców proponujemy również coś świątecznego, ale bardzo dobrze sprawdzą się też jeansy i zwykły biały t-shirt.

Stylizacja złoto/ ecru dla dziewczynek:

1

Stylizacje świąteczne/ czerwone dla dziewczynek:

2

Stylizacje dla chłopców:

4

1

Więcej pomysłów z PINTEREST:

stylizacje pinterest

Sesja trwa około 40 minut.
Po zakończonej sesji otrzymacie dostęp do wykonanych zdjęć na maila i oceniając efekty sesji sami wybieracie swoje zdjęcia.

Świąteczny pakiet 250 zł to wybrane zdjęcia cyfrowe, przekazane drogą elektroniczną w formacje .jpg, odbitki 15×23 cm na papierze jedwabistym oraz kartka świąteczna w wersji elektronicznej.

Oczywiście możecie Świąteczny pakiet dowolnie powiększać o dodatkowe zdjęcia, odbitki czy fotoprodukty.

Wartości zgodnie z cennikiem:

  • koszt dodatkowego ujęcia: 30 zł.
  • odbitka cyfrowa na papierze jedwabistym w rozmiarze 10x15cm.: 0,60 zł.
  • odbitka cyfrowa na papierze jedwabistym w rozmiarze 13x18cm.: 1,50 zł.
  • odbitka cyfrowa na papierze jedwabistym w rozmiarze 15x23cm.: 2 zł.
  • odbitka cyfrowa na papierze jedwabistym w rozmiarze 20x30cm.: 5 zł.
  • fotoobraz wg cennika: https://fotorodzinka.pl/odbitki-i-produkty-fotograficzne/

Do zobaczenia w weekend! Koniecznie zabierzcie ze sobą świetne humory i dobre nastawienie!

Jak trafić na minisesje?