fbpx

Każdy z Was, kto decyduje się na organizację chrztu świętego własnego dziecka, marzy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Jeśli poszukujecie miejsca stylowego i eleganckiego dobrze trafiliście!

Przyjęcie po sakramencie chrztu św. Ninki odbyło się właśnie w Pałacu Ojrzanów. Jak było? Sami sprawdźcie!

Przygotowania w domu

Tego dnia słońce jakby wiedziało, że dla Niny to będzie wyjątkowy dzień! Pogoda dopisywała, a promienie słoneczne zaglądały przez okna pokoju, w którym Ninka była przygotowywana do jednego z ważniejszych sakramentów w swoim życiu. Mała dama najpierw skrupulatnie przyglądała się swojemu odświętnemu strojowi, by potem jak prawdziwa gwiazda dać się ubrać 😉 W trakcie rozsyłała przeurocze uśmiechy! Wyglądała przepięknie! Przewińcie zdjęcia i utwierdźcie się sami w moim stwierdzeniu!!

Uroczystość w kościele

Podczas sakramentu chrztu świętego Ninki towarzyszyły jej najważniejsze osoby: rodzice oraz starszy brat Filip. To nie było nasze pierwsze spotkanie z tą uroczą rodzinką. Paulę i Piotrka, czyli rodziców Niny, mieliśmy okazję poznać przy okazji chrztu świętego ich starszej pociechy – Filipka! Nina całą mszę była roześmiana. Jej humor uległ na chwilkę delikatnemu pogorszeniu po polaniu główki wodą! Ale wtedy do akcji wkroczył Filip i troskliwie zaopiekował się swoją młodszą siostrzyczką. Dzięki temu humor Nince wrócił już na dobre 🙂

Chrzest Pałac Ojrzanów, czyli Przyjęcie w Pałacu Ojrzanów

Po sakramencie chrztu świętego udaliśmy się na przyjęcie do Pałacu Ojrzanów. Czekała na nas przepięknie udekorowana sala, której przytulności nadawał ciepły blask świec, a odświętnego charakteru kryształowe żyrandole. Pełna elegancja! Kwiatowe kompozycje dopełniły efektu i podkreśliły charakter naszego spotkania. Pałac Ojrzanów to wspaniałe miejsce na organizację przyjęcia, na którym pojawią się dzieci. Mnóstwo terenu wokół sali pozwala dzieciom na swobodne harce i gonitwy, a dorosłym na spokojny spacer po wspaniałym obiedzie.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów dotyczących tego wyjątkowego miejsca, koniecznie zajrzyjcie na ich stronę internetową: Pałac Ojrzanów – Znakomite miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych (palac-ojrzanow.pl)

Sesja plenerowa w Parku w Radziejowicach

Sesja plenerowa to świetne rozwiązanie, aby móc skupić się na kilku ujęciach wśród najbliższych osób. Sesję plenerową dla Niny zrealizowaliśmy w Parku w Radziejowicach. Postawiliśmy na ujęcia rodzinne, ale też na kilka przeuroczych portrecików samej Niny. Przyłapaliśmy Ninę i Filipka na próbie małej ucieczki przez mostek i sfotografowaliśmy roześmiane buzie w trakcie zabawy. To była rodzinna sesja przez wielke „R”. Miłość i troska wypisana jest w oczach Pauli i Piotrka.

To była wielka przyjemność uczestniczyć w tak ważnym wydarzeniu w tej Rodzinie i to drugi raz! A jeśli chcecie poznać inne miejsce, które swoją gościnnością zaprasza do organizacji chrztu świętego zajrzyjcie do wpisu: Fotograf Chrzest Grodzisk Mazowiecki – Wierzbowe Ranczo (fotorodzinka.pl)