fbpx

Jakiś czas temu zostałam wyróżniona, aby towarzyszyć Franciszce, podczas jej pierwszego sakramentu, uwieczniając go na zdjęciach fotograf chrzest grodzisk mazowiecki. Chrzest Święty Wierzbowe Ranczo rozpoczął się od uroczystości w Parafii Świętych Cyryla i Metodego w Żyrardowie. Franciszka część mszy spokojnie przespała, by następnie obudzić się na zaczepki swojej starszej siostrzyczki. Polewanie główki wodą skwitowała lekkim grymasem, by za chwilę znów obdarować wszystkich szerokim uśmiechem.

Chrzest święty w Wierzbowym Ranczo

Po sakramencie udaliśmy się na salę. Wierzbowe Ranczo położone jest zaledwie 35 km od Warszawy, pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Żyrardowem. Miejsce idealne na rodzinne spotkanie, pełne zieleni i przestrzeni, po której swobodnie mogły biegać dzieciaczki. Cisza, spokój, śpiew ptaków, wszechobecna natura… Śmiało mogę stwierdzić, że chrzest św. Wierzbowe Ranczo to połączenie idealne.

Pogoda tego dnia nas rozpieszczała. Miałam wrażenie, że „ktoś na górze” czuwał, abym miała najlepsze możliwe warunki do stworzenia wyjątkowej pamiątki dla Franciszki. Dzięki sprzyjającej pogodowej aurze i cieplutkiemu słoneczku uroczystość odbywała się zarówno na sali, jaki i na obszernym, zielonym terenie rancza.

Wierzbowe Ranczo pozwala na dużo rodzinnej swobody. Śmiało możesz zdjąć buty i bawić się z dziećmi w berka czy chowanego, biegając boso po trawie. Dzieci uwielbiają to miejsce z wielu powodów. Jest tu mnóstwo przestrzeni do zabawy. Można bawić się w podchody, chowanego, „ciuciubabkę” i co tylko przyjdzie do głowy. Główną atrakcją są konie: można je głaskać, karmić, dowiedzieć się sporo o ich życiu – oczywiście wszystko pod nadzorem. Na ranczo występują również inne zwierzęta. Oswojone z ludźmi, łagodne i przyjazne.

Jeżeli zatem szukasz miejsca, gdzie po zjedzonym obiedzie możesz usiąść swobodnie na trawie, zdjąć buty i odprężyć się, gdzie dzieci będą miały mnóstwo miejsca do zabawy i będą bezpieczne i gdzie przemiło spędzisz czas z rodziną, pośród ciszy i natury – śmiało wybierz Wierzbowe Ranczo. Rodzice Franciszki postawili na swobodę i dużo rodzinnego ciepła – to widać na zdjęciach.

Fotograf Chrzest Grodzisk Mazowiecki

Jeżeli spodobał Ci się powyższy wpis być może spodoba Ci się również reportaż z chrztu św. Łucji w Warszawie.

Więcej informacji o Wierzbowym Ranczo, znajdziecie pod linkiem (wierzboweranczo.pl).

Słońca i odpoczynku!