fbpx

Zabieram Was dzisiaj do Warszawy, gdzie odbył się chrzest święty pewnej małej księżniczki…

Chrzest św. Warszawa · Uroczystość Liwii. To właśnie tutaj czekała na mnie od samego rana pewna mała dama… (wow! Rymem jeszcze nie pisałam :D)

Spojrzałam w te piękne błękitne oczka i wiedziałam, że to będzie wyjątkowe spotkanie!

Chrzest św. Warszawa – to był jej wielki i wyjątkowy dzień! Jesteś ze mną w tej podróży? Pasy zapięte? To jedziemy dalej…

Detal ma znaczenie – Chrzest św. Warszawa

Nie bez przyczyny uważa się, że diabeł tkwi w szczegółach… Oj… Zestawienie słów chrzest św. i diabeł jest chyba niefortunne 😀 Chociaż w zasadzie, myślę, że jednak zasadne. No nieważne, nie jesteśmy w tej podróży, żebym Ci opowiadała o idei chrztu św. 🙂 W każdym razie d… detal ma znaczenie!

Tego dnia detale były dobrane idealnie, a ja mogłam je wspaniale wyeksponować na zdjęciach. Biele, róże (kwiaty i kolor) oraz szarości – zawsze dobrze wspólnie wyglądają na zdjęciach. Spójrzcie tylko na ten piękny wianuszek i maciupeńkie buciki! Nim zaczęłam robić zdjęcia, przysięgam, że w duchu rozpłynęłam się z zachwytu ze 3 razy…

I te wielkie, błękitne oczyska spoglądające na mnie bacznie z łóżeczka!

Ujęcia rodzinne

Z rodziną Liwii znamy się nie od dziś 🙂 Miło wracać do Was kolejny raz! Naprawdę czuję się wyróżniona tym, że znów mi ufacie <3

Wcześniej miałam okazję uwiecznić na zdjęciach starszego braciszka Liwii – Iwo i również jego chrzest św. Warszawa. Dzieciaki tak szybko rosną! Przysięgam, że jestem wzruszona kolejnymi wizytami w Waszych domach i widokiem roześmianych, znanych mi już twarzyczek.

Tam dom Twój, gdzie na ścianach wiszą Twoje zdjęcia

Ta rodzina kocha zdjęcia! Ściany ich domu to prawdziwa galeria emocji i wspomnień! Znajdują się na nich najważniejsze momenty z ich życia! Przyglądałam się im w wolnej chwili i na podstawie samych zdjęć mogłabym o nich wiele opowiedzieć. O ich wspólnej miłości, o trosce, o szczęściu…

Czas na odświętny strój…

Ubieranie w skrupulatnie wybrany na ten dzień strój oraz dodatki to bardzo ważny element przygotowania do sakramentu. Tutaj nieocenioną pomocą są rodzice chrzestni. Czasem trzeba maluszka rozśmieszyć, czymś zająć, aby ubieranie poszło sprawnie, bez zbędnego stresu!

Rodzinne ujęcia

Jeszcze tylko kilka najważniejszych portrecików… Kilka spojrzeń, czułości i przytulasów i możemy jechać! A właściwie iść… Czemu? Przewiń w dół.

W drodze do kościoła

Kiedy pogoda sprzyja, a kościół jest bardzo blisko od miejsca zamieszkania… Warto wybrać się do niego spacerkiem! Po drodze uchwycimy kilka uroczych momentów!

Najważniejszy moment tego dnia…

Przyjęcie przez dziecko sakramentu chrztu św. to bardzo wyjątkowa chwila! Liwia nie okazała zbytniego niezadowolenia z polania główki zimną wodą! Dzielna dziewczynka!

Dojechaliście ze mną do końca tej podróży?

Tak wyglądał chrzest św. Warszawa· Uroczystość Liwii. Sprawdź jaki reportaż stworzyłam dla Niny – Chrzest Pałac Ojrzanów.

Dodatkowo zapraszam Cię do mojego studio! W nim ugoszczę Cię najlepiej jak potrafię oraz doradzę w kwestii sesji, jakiej potrzebujesz.