fbpx

Sesja noworodkowa Grodzisk Maz. – kluczowe 14 pierwszych dni. Twój maluszek jest już na świecie. Tulisz go w ramionach, dbasz o niego, pielęgnujesz… i marzysz, aby zatrzymać te pierwsze chwile na dłużej? Zapraszam Cię za kulisy przeprowadzanych przeze mnie sesji noworodkowych (Sesja noworodkowa Grodzisk Maz. – kluczowe 14 pierwszych dni). Wszystko Ci opowiem i wytłumaczę, tak abyś miała pewność, że Twój najcenniejszy skarb trafi w najodpowiedniejsze ręce! Pozwól, że wyjaśnię, z czego to wynika!

1. Witaj na świecie maluszku! Sesja noworodkowa Grodzisk Maz.

Niedawno nosiłaś pod sercem, teraz kołyszesz w ramionach. Wyczekiwany dzień nadszedł i Twoje maleństwo jest już z Tobą! Chcesz, aby te chwile trwały wiecznie, ale zdajesz sobie sprawę, że to niemożliwe… Nie martw się! Masz mnie, a ja zadbam o to by ten wyjątkowy czas zatrzymać na dłużej.

Sesje noworodkowe wykonuję optymalnie do 14 dnia życia maluszka. Dlaczego? Ponieważ 14 pierwszych dni jest kluczowe dla m.in.:

  1. Komfortu maluszka
  2. Lepszego snu
  3. Spokojniejszego przebiegu sesji
  4. Możliwości wykorzystania większej ilości stylizacji

Noworodek do 14 doby życia przesypia w zasadzie cały swój dzień, jest bardziej podatny na układanie i „współpracę” ze mną. Jest spokojniejszy, co zdecydowanie ułatwia przebieg sesji.

001 Staś fotorodzinka pl
002 Staś fotorodzinka pl

2. Sesja noworodkowa jak ze snu

Zawsze, ale to zawsze dbam o to, aby efekt końcowy sesji spełnił Twoje oczekiwania! Nim pojawisz się w moim studio ze swoim maleństwem, wyślę do Ciebie ankietę preferencji. Twoje odpowiedzi posłużą mi do przygotowania wymarzonych aranżacji, pięknych stylizacji. Kolory i stylistykę ustalamy wspólnie. Często w przygotowaniach pomaga mi rozmowa z Tobą w tzw. „między czasie”. Omawiamy preferencje póz i kadrów. A to wszystko po to, abyś z sesji u mnie wyszła w pełni zadowolona.

003 Staś fotorodzinka pl
006 Staś fotorodzinka pl

3. Bądź blisko

Na sesji siedzisz blisko mnie i maluszka – możesz na bieżąco śledzić postępy sesji oraz pomagasz mi przy asekuracji, co jest bardzo ważne na sesji. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

004 Staś fotorodzinka pl
009 Staś fotorodzinka pl

4. Mamy czas

Kiedy umawiam się z Tobą na sesję noworodkową – rezerwuję dla Ciebie cały swój dzień. I Ciebie również o to proszę… Nie rezerwuj na ten dzień innych ważnych, bądź mniej ważnych spraw. Moje studio jest odpowiednio przygotowane, aby sprostać potrzebom Twoim i Twojego dzidziusia. Znajdziesz w nim miejsce na karmienie i pielęgnację. Nie obliczam czasu. Tego dnia jestem tylko dla Was i o to również Was proszę. Staram się wykorzystać wszystkie przygotowane stylizacje. Dostosowujemy rytm sesji do maluszka. Sesja trwa ok. 4 godziny, ale samego fotografowania nie jest zbyt dużo. Najwięcej czasu zajmuje przygotowanie malucha, jego ułożenie w odpowiedniej pozycji i usypianie.

005 Staś fotorodzinka pl
008 Staś fotorodzinka pl

5. Nic na siłę

Moje umiejętności oparte są o bogate doświadczenie oraz odpowiednie szkolenia. Wiem, w jakie pozy mogę maluszka układać, a jakich zdecydowanie unikać. Umiem też czytać potrzeby Maluchów i NIGDY nie wykonuję danej pozy, jeżeli widzę, że Maleństwu ona nie pasuje.

007 Staś fotorodzinka pl

6. Bezpieczeństwo i komfort

Wszystko, co robię, ale też to, czego nie robię wynika ze skrupulatnego dbania o bezpieczeństwo i komfort maluszka. To jest dla mnie priorytetem i właśnie to przekłada się na efekt końcowy oraz przebieg naszej współpracy.

010 Staś fotorodzinka pl

Sesja noworodkowa Grodzisk Maz. – kluczowe 14 pierwszych dni

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej KONIECZNIE odwiedź – FOTOGRAFIA NOWORODKOWA • Fotograf FotoRodzinka.pl

Jak do mnie trafić? Mapa dojazdu.