fbpx

Sesja noworodkowa z rodzicami to wielkie przeżycie dla całej rodziny. Nie dość, że zostali chwilę wcześniej postawieni w całkiem nowej sytuacji i ich życie odwróciło się o 180 stopni to jeszcze ich maleńka kruszynka będzie miała swoją pierwszą profesjonalną sesję.

W trakcie ustalania szczegółów sesji noworodkowej rodzice często zadają mi pytanie, czy wykonuję również ujęcia rodzinne, czy dane im będzie za pozować na sesji noworodkowej razem z ich maleństwem… Moja odpowiedź zawsze brzmi: OBOWIĄZKOWO! Chcesz poznać szczegóły? Zapraszam do lektury!

Sesja noworodkowa Warszawa
002 Nadia fotorodzinka pl

Ujęcia samego dziecka na sesja noworodkowa z rodzicami

Sesja noworodkowa Twojego maluszka będzie podzielona na kilka etapów. Pierwszym z nich jest wykonywanie ujęć samego maleństwa. Mogą być bardzo różnorodne. Przygotowuję wiele stylizacji w wybranych przez Was kolorach. Wszystko przygotowuję jeszcze przed Waszym przybyciem. Plan sesji również jest gotowy. Zawsze zaczynam od owijania Maluszka. To bardzo ważne, aby zacząć tak, by dzidziuś czuł się komfortowo. Następnie zazwyczaj proponuję ujęcia w wiaderku, dalej łóżeczka, foteliki i misy. Wybór jest naprawdę imponujący.

004 Nadia fotorodzinka pl
005 Nadia fotorodzinka pl
006 Nadia fotorodzinka pl
007 Nadia fotorodzinka pl
008 Nadia fotorodzinka pl
010 Nadia fotorodzinka pl
011 Nadia fotorodzinka pl
sesja-noworodkowa-warszawa

Zdjęcia noworodkowe z rodzicami

Jest to drugi etap naszego spotkania pt: sesja noworodkowa. Zazwyczaj zostawiam je na koniec. Zawsze staram się Was obserwować. Zachwycacie się swoim Maleństwem w każdej stylizacji i pozie. Jesteście bardzo przejęci, ale kiedy przychodzi czas na ujęcia z Wami to tak jakbyście się nie mogli doczekać tej chwili 🙂 Po najważniejszych ujęciach, jakie życzą sobie rodzice, fotografuję maleństwo z rodzicami w momencie, kiedy nie są jeszcze zmęczeni i znużeni panującą wysoką temperaturą i szumem. Jeśli dziecko dalej współpracuje to wykorzystuję resztę przygotowanych stylizacji.

Oprócz ujęć wspólnych uwielbiam wykonywać Wam ujęcia w relacji mama – dzidziuś, tata – dziudziuś. Mama ma swoje piękne ujęcia. Trzyma maleństwo w swoich ramionach, blisko twarzy, aby mogła je przytulić i pocałować. To bardzo wzruszający moment. Następnie zapraszam tatę, aby mocno objął swoich bliskich. Z ramion mamy maleństwo jest przekazywane w silne ramiona taty. Mamy często wzruszają się w tym momencie, nierzadko uronią łezkę. Wykonuję również wspólne ujęcie rodziców i maleństwa, kiedy tata mocno tuli swoje dziecko.

014 Nadia fotorodzinka pl
016 Nadia fotorodzinka pl
018 Nadia fotorodzinka pl
020 Nadia fotorodzinka pl
022 Nadia fotorodzinka pl

Wpis powstał przy współpracy Wioli i Roberta oraz ich maleńkiego szczęścia – 19 dniowej Nadii. Jeśli marzysz o takich ujęciach i wzruszasz się patrząc na tę wspaniałą rodzinę pomyśl tylko jakie emocje będą Ci towarzyszyć kiedy odwiedzisz ze swoją rodziną moje studio. Znajdziesz mnie pod tym adresem: studio

Natomiast jeśli spodobał Ci się ten wpis: Sesja noworodkowa Warszawa | Ujęcia z rodzicami to koniecznie odwiedź jeszcze ten Sesja noworodkowa ze starszym rodzeństwem | Żyrardów – Błonie – Grodzisk Maz. • Fotograf FotoRodzinka.pl.

Czeka na Ciebie!