fbpx

Sesja fotograficzna to duże przeżycie – wiem o tym! SESJA ROCZKOWA napawa Cię jeszcze większą tremą… Martwisz się, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem, czy maluch będzie chętny do współpracy oraz, czy uda się zrealizować wszystkie założenia… I wtedy wchodzę ja… ze swoim aparatem… 🙂 i krótkim poradnikiem jak przygotować się do takiej sesji, aby uniknąć niepotrzebnego zdenerwowania.

sesja roczkowa warszawa
Sesja Roczkowa Warszawa

Sesja roczkowa w studio | 1 – sze urodziny jak się przygotować?

Do stworzenia tej listy zainspirowała mnie sesja, jaką przygotowałam dla przeuroczej Natalki.

1. Kiedy najlepiej zarezerwować termin na sesję roczkową?

Termin najlepiej zarezerwować 2-3 miesiące przed pierwszymi urodzinami maluszka. Będziesz miała pewność, że uda nam się dopasować datę najbardziej dogodną dla nas wszystkich. Zachęcam, aby sesja roczkowa została wykonana przed pierwszymi urodzinami, aby w dniu urodzin galeria i odbitki były już w Twoim posiadaniu. Nie jest to oczywiście obowiązkiem. Możemy się spotkać również w bliskich okolicach daty urodzin.

001 Natalia rok fotorodzinka pl

2. Ile trwa taka sesja?

Czas trwania to między 60 a 90 min. Dopasowuję się do rytmu mojego modela bądź modelki. Nie wymuszam póz jeśli widzę, że maluch nie chce ich wykonać. Nie musisz się martwić, jeśli Twoja pociecha troszkę marudzi, bądź jest niechętna. Daję chwile czasu, aby maluch mógł się ze mną oswoić, rozśmieszam. Możesz być spokojna – nie zerkam na zegarek, nerwowo w niego stukając! Sesja kończy się jeśli uznam, że mam wystarczającą ilość przeuroczych zdjęć.

004 Natalia rok fotorodzinka pl
005 Natalia rok fotorodzinka pl

3. Kto zapewnia stylizacje oraz dekoracje?

Jeżeli masz jakiś strój, na którym szczególnie Ci zależy i chcesz, aby Twoja pociecha w nim wystąpiła – proszę poinformuj mnie o tym! Będę wiedziała jak dopasować dekoracje/scenki, aby koncepcja była spójna. Podobnie, jeśli maluszek ma ulubioną zabawkę.

Jeśli nie masz żadnego stroju – nic się nie martw! Szafa strojów dziecięcych w moim studio pełna jest różnorodnych kolorów, materiałów i faktur. Ubranka są bardzo zróżnicowane! ⁠Wasze dzieci występują w nietypowych ubrankach i przepięknych dodatkach, np. opaseczkach, które na co dzień nie występują w garderobie Waszego malucha. To nadaje zdjęciom wyjątkowego, odświętnego charakteru! ⁠

Kwestia dekoracji również leży po mojej stronie. Możecie być pewni, że wyczaruję najpiękniejsze możliwe scenki!

008 Natalia rok fotorodzinka pl

4. Przekąski dla solenizanta

Zabierz, proszę na sesję ulubione przekąski malucha, nawet jeśli jesteś w 100% pewna, że Twoja pociecha przed sesją się najadła. Z doświadczenia wiem, że ulubione chrupki czy herbatniki mogą szybko poprawić humorek Twojego maleństwa.

009 Natalia rok fotorodzinka pl

5. Ile będę czekać na zdjęcia?

Czas oczekiwania na galerię zdjęć do wyboru do 2 dni robocze. Czas oczekiwania na zdjęcia poddane obróbce to 15 dni roboczych od momentu wyboru i zapłaty całego wynagrodzenia.

006 Natalia rok fotorodzinka pl 1

6. Po czyjej stronie leży koncepcja sesji?

Zawsze przeprowadzam wywiad z klientem, aby poznać Wasze preferencje. Tworzę tę sesję dla Was i Waszych pociech, więc to przede wszystkim Wasze upodobania muszą zostać spełnione. Na podstawię Waszych sugestii, przygotowuję scenki, na których będzie pozował maluch.

010 Natalia rok fotorodzinka pl

7. Jaka jest cena sesji roczkowej w studio?

Finalna cena zależy od tego, jakiego efektu oczekujecie. Jaką ilość fotografii wybierzecie, czy zdecydujecie się na foto album, ile stylizacji uda nam się zrealizować itp. POZNAJ CENY.

013 Natalia rok fotorodzinka pl
014 Natalia rok fotorodzinka pl

8. Czy tort do sesji trzeba zamówić samemu?

Jeśli macie życzenie, aby Was maluch pozował razem z tortem – dajcie znać! Zamówię go dla Was. W pakiecie platinum macie go w cenie.

011 Natalia rok fotorodzinka pl
012 Natalia rok fotorodzinka pl

Mam wielką nadzieję, że rozwiałam Wasze wątpliwości oraz udzieliłam odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania! Sesja roczkowa w studio to piękna pamiątka!

A teraz zachwyćcie się Natalką, tak jak i ja miałam okazję to zrobić ! Czyż nie uważacie, że wspaniale jej w niebieskim?

007 Natalia rok fotorodzinka pl

Sesja Roczkowa Warszawa

Jeżeli spodobał Ci się powyższy wpis być może spodoba Ci się również sesja urodzinowa z pieskiem.

Sesje z okazji 2-gich urodzin również wykonuję – zobacz sesja urodzinowa na 2 latka.

Jak do mnie trafić? Mapa dojazdu.