fbpx

W ostatnim czasie sesje urodzinowe dzieci stały się bardzo popularne w Polsce. Szczególnie te z okazji ukończenia roczku cieszą się dużą popularnością. Rodzicom coraz częściej zależy na uchwyceniu najpiękniejszych momentów z życia swojej pociechy i chętnie korzystają z usług profesjonalnych fotografów. 2

Najbardziej popularnym rodzajem sesji są te przeprowadzane w studio, które daje wiele możliwości. Kolorowe tła, balony, girlandy, rekwizyty, przebrania – wszystko to jest do dyspozycji klienta na miejscu. Również i moje studio jest bardzo dobrze zaopatrzone w różnego rodzaju rekwizyty. Do każdej sesji przygotowuję się indywidualnie i wszystkie szczegóły ustalam wcześniej z rodzicami.

Swoje drugie urodziny obchodziła w moim atelier Iza, która przyjechała z mamą. Dwa lata to wiek buntowniczy i tak również było w tym przypadku 🙂 małe dzieci bardzo szybko się nudzą na sesji, dlatego jej sprawny przebieg to podstawa. Iza była jednym z tych dzieci, które niechętnie współpracują, ale uwierzcie, że dzięki dużej pomocy mamy (obie byłyśmy spocone zabiegami rozweselającymi małą) powstały bardzo urocze kadry!

Poniżej sesja urodzinowa na 2 latka Izy w studio