fbpx

Pierwszy rok z życia dziecka mija w ekspresowym tempie. Wiem to, nie tylko z fotograficznego doświadczenia! Czasem tak mam, że spotykam się z klientami na sesji noworodkowej, a potem mrugnę dwa razy oczami i znów się spotykamy, bo Maluch skończył ROK! Szybko upływający czas dotyka też mnie jako Mamy. Pierwszy rok z życia każdej z moich córeczek zleciał niesamowicie szybko! Jako Mama wiem też, że pierwsze urodziny to ogromne przeżycie dla Rodziców! W tym czasie Maleństwo zmienia się w każdym aspekcie. Z maleńkiego, śpiącego i delikatnego noworodka staje się roześmianym, ciekawym życia roczniakiem!

Rodzice Lilianki postanowili uwiecznić moment kiedy ich córka mogła dumnie zapozować do zdjęcia z cyfrą „1” w swojej profesjonalnej sesji!. Postawili na sesję w studiu! Przyznam szczerze, że była to świetna odskocznia od sporej ilości sesji roczkowych, które wykonałam w tym roku, w plenerze.

Cieszy mnie za każdym razem fakt, że mogę współpracować z ludźmi o dobrych sercach. Czemu jestem przekonana, że ta urocza dziewczynka ma świetnych, wrażliwych i dobrych Rodziców? Otóż Lilianie w sesji towarzyszył PIES! Najlepszy przyjaciel mojej małej modelki i zdecydowanie czwarty członek rodziny! Ktoś, kto traktuje zwierzęta z szacunkiem i miłością, musi mieć piękne i dobre serce! Ależ ja mam szczęście do klientów!

Odri przed obiektywem czuła się jak profesjonalny psi model pozostawiając jednak sporo przestrzeni najważniejszej damie tego dnia! Przyjaźń z psem uczy dziecko szacunku i odpowiedzialności. Miałam dużo przyjemności w stworzeniu tego pamiątkowego reportażu! A Liliana… jeszcze więcej radości, kiedy na koniec sesji wjechał tort i mogła go pałaszować!

Dużo słodyczy i przyjaźni 🙂