fbpx

Sesja komunijna – kiedyś wykonywana typowo w studio, dziś co raz więcej rodzin decyduje się na sesję plenerową. Tak jak właśnie rodzice Macieja, którego sesja komunijna odbyła się w Parku w Radziejowicach.

Rok temu nastąpił również przełom w organizacji tego sakramentu. Spowodowane było to ogólnoświatową pandemią. I choć wydawać by się mogło, że wiele sesji przepadnie i nie będzie miało szans na realizację, to jednak udało się znaczną część z nich stworzyć z dużymi sukcesami. Jedną z takich sesji jest właśnie sesja komunijna Macieja, która odbyła się nie w maju, a już w czerwcu! Pandemia tak pokrzyżowała wszystkim szyki, że sesje komunijne odbywały się również we wrześniu i październiku.

Jesteście ciekawi, jakie ujęcia wyczarowałam z Maciejem? Koniecznie przeczytajcie dalej!

1. Zdjęcia komunijne chłopca

To na czym bardzo mi zależy to to, aby sesja nie była nudna, a moi modele nie ziewali w akcie wielkiego niezadowolenia! Pierwsza Komunia Święta to radosny dzień, dlatego staram się, aby dzieci się ze mną nie nudziły i żeby wymownie nie spoglądały na rodziców z błagalnym wzrokiem „Długo jeszcze?”:D Z doświadczenia wiem, że chłopcy są ciut bardziej wymagającymi modelami. Szybko się rozpraszają. Kiedy zmieniamy miejsca raczej do niego pobiegną niż pójdą spokojnie, wskakując na pobliskie konary drzew czy kamienie. Muszę jednak przyznać, że Maciej był bardzo zdyscyplinowanym modelem i z dużym profesjonalizmem realizował wszystkie moje pomysły i wskazówki!

2. Zdjęcia komunijne z rodzicami – sesja komunijna

Rodzice to obowiązkowe osoby w trakcie ujęć komunijnych. Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla całej Waszej rodziny, dlatego też Was również nie może zabraknąć obok Waszej pociechy. Ujęcia z sesji mają być dla Was wspaniałą pamiątką, a nie odbębnieniem rodzinnego obowiązku. Pokażcie mi Waszą miłość, troskę i szczęście, jakim obdarzacie swoją pociechę. Na sesję zapraszam również rodzeństwo oraz rodziców chrzestnych.

3. Zdjęcia komunijne w plenerze

Zastanawiasz się jakie miejsce będzie odpowiednie na taką sesję? Najczęściej wybieram się z modelem i jego rodziną do pobliskiego parku. Z Maciejem oraz jego rodziną wybrałam się do Parku Pałacowego w Radziejowicach (Pałac Radziejowice (palacradziejowice.pl)). Kultowe miejsce w naszej okolicy na wszelkiego rodzaju sesje. Piękna przyroda, mnóstwo drzew, wszechobecna zieleń, cisza i spokój! Jest naprawdę pięknie! Jeśli natomiast wolicie np. swój przydomowy ogród, bądź rodzinny sad – możecie być pewni, że wybiorę się tam z Wami z wielką przyjemnością. Sesja Macieja odbyła się przed uroczystością w kościele – to świetne rozwiązanie jeśli msza jest o późniejszej godzinie.

4. Zdjęcia komunijne – cena

Z myślą o moich klientach przygotowałam kilka wariantów cenowych, aby każdy mógł znaleźć opcję na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie moje pakiety – Komunia Święta Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów • Fotograf FotoRodzinka.pl.

Spotkajmy się!

sesja komunijna