fbpx

Kiedy decydujesz się na wykonanie pięknych, ciążowych kadrów to musisz wiedzieć, że sesja ciążowa w studio z makijażem to połączenie idealne. Dlaczego? Rozgość się i zapraszam do lektury! 🙂

Jesteś w ciąży, Twoja uwaga skupiona jest głównie na Twoim Maleństwie, które nosisz pod sercem. Jednak niezmiennie i wciąż jesteś Kobietą i to przez wielkie „K”! Dbasz o siebie, swój wygląd i dobre samopoczucie! Nam kobietom, często pewności siebie, na co dzień dodaje makijaż.

O roli makijażu podczas sesji, czyli Sesja ciążowa w studio z makijażem

Profesjonalnie wykonany makijaż ma za zadanie podkreślić Twoją urodę, uwydatnić wszystkie atuty i zamaskować ewentualne niedoskonałości! Patrząc na siebie w lustrze musisz widzieć efekt „WOW”! Przy realizacji sesji ciążowej zalecam wykonanie profesjonalnego makijażu. Czemu? Już Ci opowiadam!

3 powody, dla których warto wybrać profesjonalny makijaż

  1. W idealnie dobranym makijażu będziesz czuła się wyjątkowo! A to przełoży się na Twoją śmiałość przed obiektywem i efekt końcowy w postaci niesamowitych zdjęć
  2. W trakcie sesji wykorzystujemy efektowne suknie, przeznaczone na tę okazję! Takie, których każda z nas raczej w szafie nie ma. One dodają odświętności i wyjątkowości Twojej sesji. Muszą zatem mieć idealną oprawę makijażową, aby Twoja twarz nie została przez nie zdominowana. Pierwsze skrzypce grasz przecież Ty!
  3. Podkreślone oczy i usta dodadzą Twej twarzy ostrości, a ujęciom wyrazistości.

Nie maluję się na co dzień, czyli make up no make up na sesję ciążową w studio

Wiele z Was nie maluje się na co dzień, bo tak czujecie się najlepiej! Tym bardziej, więc nie zdecydujesz się na wyrazisty makijaż na sesję! Doskonale to rozumiem! I uwierz mi wcale – nie musisz z tego tytułu rezygnować z sesji u mnie! Wybierz wersję make up no make up, czyli taki, którego prawie nie widać, a jednak spełnia swoją rolę! Dopasujemy też wtedy odpowiedni charakter sesji. Zrezygnujemy z typowych ciążowych sukien na rzecz białej, obszernej koszuli Twojego partnera i innych minimalistycznych stylizacji! Moim zadaniem jest dopasować sesję do Twojej osobowości i marzeń, a nigdy przebrać!

Kto wykona Ci najpiękniejszy makijaż?

Marzy Ci się Sesja ciążowa w studio z makijażem, ale nie wiesz kto podejdzie najprofesjonalniej do tematu makijażu dla Ciebie? Najprofesjonalniejsze makijażowe ręce, jakie znam to wizażystka Ania Wierzbicka. Jej portfolio znajdziesz tutaj: Journey To Beauty with Anna Wierzbicka | Facebook. Ania maluje moje klientki już od dłuższego czasu. Doskonale wie jakiego efektu oczekuję, ale przede wszystkim z uwagą przysłuchuje się Twoim oczekiwaniom, dobierając najpiękniejszy makijaż do Twojej urody! Dokładnie tak jak w przypadku mojej przepięknej modelki i przyszłej mamy – Marty! Koniecznie obejrzyj wszystkie zdjęcia!

Zwróciłaś uwagę jak wspaniale prezentuje się twarz Marty na zdjęciach? Jej uroda została podkreślona profesjonalnym makijażem w wykonaniu Ani. Pięknie zaznaczone rysy twarzy, uwydatnione oczy! Ty też możesz mieć takie piękne zdjęcia!

Podjęłaś już decyzję, że chcesz wykonać sesję ciążową, ale wciąż nie możesz się zdecydować czy ma odbyć się w studio czy w plenerze? Koniecznie przeczytaj wpis o sesji łączonej: Sesja ciążowa w studio i w plenerze | czyli sesja 2 w 1 • Fotograf FotoRodzinka.pl!

To co, widzimy się niedługo?