fbpx

Kolejny ważny sakrament w życiu Twojego dziecka zbliżał się wielkimi krokami… Pierwsza Komunia Święta tuż za pasem, goście zaproszeni, wszystko zaplanowane i nagle… światowy paraliż w postaci pandemii! Za nami trudny okres komunijny, taki jakiego jeszcze nie było. Dla mnie jako fotografa wielka niewiadoma. Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej Gabrysi to wyjątkowy reportaż! Czemu? Zapraszam do lektury!

Ujęcia w Kościele – zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta Gabrysi miała miejsce w parafii w Jesionce. W tym wyjątkowym pandemicznym okresie wszystko uległo reorganizacji. Łącznie z organizacją przeprowadzenia Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Klasa Gabrysi została podzielona na grupy trzyosobowe. W takim trzyosobowym składzie również Gabrysia przystępowała do swojego kolejnego sakramentu.

Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej to skupienie się na najważniejszych momentach podczas mszy, ale również detale oraz portrety.

Musisz wiedzieć, że nie jestem fotografem grupowym. Nie przyjmuję zleceń, aby wykonać zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej całej klasie. Dla mnie liczy się opowiedzenie historii tylko Twojego dziecka. Dzięki temu moi klienci nigdy nie są dla mnie anonimowi, a dzieci to nie tylko imiona i nazwiska przypisane do twarzy. Lubię Was poznawać i nawiązywać relację. Przy kilkunastu osobach w grupie nie miałabym takiej możliwości. Poza tym – z mojego punktu widzenia – fotografowanie kilkunastu dzieci jest dużym wyzwaniem. Nie chciałabym, aby któreś z dzieci poczuło się pominięte, bądź niedocenione.

022 Gabrysia fotorodzinka.pl
024 Gabrysia fotorodzinka.pl
044 Gabrysia fotorodzinka.pl
057 Gabrysia fotorodzinka.pl
064 Gabrysia fotorodzinka.pl
065 Gabrysia fotorodzinka.pl

Reportaż na przyjęciu

Po uroczystej mszy świętej towarzyszyłam Gabrysi oraz jej gościom na przyjęciu w Artis Loft Hotel. Rodzinny obiad to moment kiedy pierwszy stres ustępuje miejsca swobodzie. Zdjęcia podczas przyjęcia to zdecydowanie uchwycenie spontanicznych momentów, zdjęcia roześmianych twarzy oraz ujęcia detali i rozmaitości goszczących na stołach.

Przyznaj szczerze… Też masz ochotę sięgnąć po te wszystkie pyszności ze zdjęć… 🙂

111 Gabrysia fotorodzinka.pl
136 Gabrysia fotorodzinka.pl
138 Gabrysia fotorodzinka.pl
139 Gabrysia fotorodzinka.pl

Zdjęcia komunijne w plenerze

Goście zostali przywitani, pierwsze ciepłe danie już za Wami. Atmosfera staje się coraz bardziej swobodna. To czas kiedy zabieram Twoją pociechę na kilka pięknych ujęć w plenerze. To będzie czas na wiele różnorodnych portretów twojego dziecka. Spójrz tylko jak wspaniale współpracowała ze mną Gabrysia. Chętnie zmieniała pozy oraz miejsca ujęć. Najpierw zapozowała z uroczystą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej, by za chwile pobiec na hamak i usiąść na nim jak na najwygodniejszym fotelu.

153 Gabrysia fotorodzinka.pl
162 Gabrysia fotorodzinka.pl
156 Gabrysia fotorodzinka.pl
175 Gabrysia fotorodzinka.pl

Zdjęcia komunijne z rodzicami

Piękne portrety wykonane, więc nie może zabraknąć ujęć z najważniejszymi osobami – czyli Wami – Rodzicami! Wszyscy wspólnie i każdy z osobna. To idealny moment, abyście pokazali jak cudowną rodziną jesteście i jak bardzo się kochacie.

Nic się nie martw – Waszą miłość i oddanie uchwycę również na sali!

Prezenty na komunię

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto z niecierpliwością nie czekał na wymarzone prezenty komunijne! Dzieciństwo rządzi się jednak swoimi prawami! 🙂 Jak się okazuje – rowery na komunijny prezent wciąż są w modzie!

Radość w oczach dziecka – bezcenna!

219 Gabrysia fotorodzinka.pl
222 Gabrysia fotorodzinka.pl
226 Gabrysia fotorodzinka.pl
231 Gabrysia fotorodzinka.pl
239 Gabrysia fotorodzinka.pl
245 Gabrysia fotorodzinka.pl
248 Gabrysia fotorodzinka.pl

Tort na komunię

Wygląd tortów na komunię, krótko pisząc, zwala z nóg. Spektakularne, piękne i PYSZNE! Z wielką przyjemnością będę towarzyszyła Tobie oraz Twojemu dziecku do momentu tortu. Z uporem maniaka sfotografuję Twoją pociechę podczas częstowania gości tym słodkim rarytasem 🙂

A tuż po tym podziękuję Wam za mile spędzony czas i zaufanie, jakim mnie obdarzyliście, i wrócę do domu! 🙂

Moją ofertę komunijną znajdziesz na mojej stronie, pod adresem Komunia Święta Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów • Fotograf FotoRodzinka.pl

Mam nadzieję – do zobaczenia!